تجربه بهترین خدمات

تمام سعی ما در دارمازو  فقط ارائه کالای با کیفیت نمی باشد. بلکه رسالت ما، ادامه ارتباط با شما، حتی پس از تحویل کالا در جهت جلب رضایت هر چه بیشتر شما می باشد.

یکی از مهمترین مواردی که در خرید مبلمان و صنایع چوبی وجود دارد، عدم پیگیری و نبود خدمات پس از فروش توسط فروشندگان و تولیدکنندگان می باشد. طی چندین سال فعالیت در صنعت چوب و مبلمان، این مورد بسیار مشهود بوده است که خریدار پس از خرید، درخواست تعمیر و یا تعویض قطعه ای از کالا را داشته است. اما به دلیل ذکر شده یا از این امر صرف نظر کرده و یا به اجبار این درخواست را با افراد مبتدی مطرح کرده و کار را به آنها میسپارند. نتیجه کار نیز حتی با صرف هزینه بسیار بالا بسیار بد بوده و نارضایتی خریدار را در پی خواهد داشت.

ما در دارمازو پس از فروش نیز به مدت ۵ سال همراه شما خواهیم بود. در صورت آسیب دیدن محصول خریداری شده حتما با ما در تماس باشید.

بسیاری از افراد به دلیل تغییر دیزاین تصمیم به تغییر پارچه مبلمان خود می گیرند.

برای اولین بار می توانید خدماتی مانند تعویض پارچه و یا تغییر در محصول را نیز با ما تجربه کنید.

ارائه این نوع خدمات بسیار حساس می باشد. ما با یک تیم حرفه ای و با تجربه در کنار شما خواهیم بود. خدمات با بهترین کیفیت انجام خواهد شد. این نکته قابل ذکر می باشد که برخی از تامین کنندگان دارمازو دارای خدمات پس از فروش نیز می باشند. اما تیم دارمازو در صورت وجود هر گونه محدودیت پشتیبان شما خواهد بود.

در هر ساعت از شبانه روز و در هفت روز هفته می توانید درخواست خدمات خود را از طریق همین صفحه و تکمیل کردن فرم مربوطه ثبت نمایید. در سریعترین زمان ممکن همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

شرایط انجام خدمات پس از فروش

هنگام تکمیل فرم در بخش توضیحات، بصورت کامل نوع و جزئیات درخواست خود را درج نمایید.

در صورت لزوم می توانید از بخش ارسال عکس در فرم، عکس مورد نظر خود را نیز ارسال نمایید.

در صورتی که خدمات مورد نظر در محدوده شهر تهران باشد و قابلیت انجام در محل وجود داشته باشد، تیم خدمات دارمازو در محل اعلام شده حاضر شده و سفارش شما انجام خواهد شد.

اطلاعات مندرج در فرم و قسمت توضیحات به منزله قرارداد بین شما و دارمازو خواهد بود.

تخمین هزینه متناسب با نوع خدمات و کیفیت مواد اولیه ی بکار رفته می باشد.

هنگام تماس اولیه همکاران ما با شما هزینه اعلام خواهد شد. نحوه پرداخت هزینه نیز مانند خرید کالا در دارمازو می باشد. بدین صورت که ۴۰٪ از مبلغ اعلام شده بصورت پیش پرداخت از طرف خریدار پرداخت خواهد شد. بعد از تکمیل سفارش با خریدار تماس گرفته خواهد شد. در صورت امکان، خریدار می تواند بصورت حضوری مراجعه نموده و پس از تسویه حساب، کالا تحویل خریدار داده خواهد شد. در صورت عدم امکان مراجعه حضوری نیز قبل از ارسال باید تسویه حساب انجام پذیرد.
در مواردی که در محدوده شهر تهران و در محل اعلام شده خدمات انجام می پذیرد، تسویه حساب در محل انجام خواهد شد.

کالاهای گروه تشک شامل خدمات پس از فروش دارمازو نمی باشند.

هزینه ارسال هر دو طرف بر عهده درخواست کننده خدمات می باشد.

فرم درخواست خدمات پس از فروش

  • MM slash DD slash YYYY
  • فایل فقط در فرمت jpg یا png و حجم 20mb
    فایل ها را به اینجا بکشید
    Accepted file types: jpg, png, Max. file size: 20 MB.