درباره دارمازو

 

با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه صنایع چوبی، مبلمان و دکوراسیون داخلی و احساس کمبود یک فضای جامع که بتواند تمام زیرمجموعه های این صنایع را در خود داشته باشد ما را بر آن داشت تا با اندیشه ای متفاوت و برنامه ریزی جامع بتوانیم برای آسوده بودن و اطمینان از خریدی سالم و متفاوت فروشگاه اینترنتی دارمازو را راه اندازی‌‌‌کنیم.

ابتدا از سال ۱۳۹۵ با برند و وبسایت ترنه شروع به فعالیتی پر فراز و نشیب اما شیرین در فصای مجازی نمودیم. تا سال ۱۳۹۸ که به دلیل مشکلات پیش امده در ثبت برند (نام) تجاری مجبور به تغییر برند شدیم.
در زندگی امروز مبلمان و دکوراسیون از مهمترین اجزاء یک خانه شیک و مدرن محسوب می شود. شما با یک انتخاب آگاهانه میتوانید خانه یا محل کار خود را طوری دیزاین کنید تا بتواند روحیه ی شما، خانواده و همکارانتان را در بالاترین سطح نگه دارد.
یکی از دغدغه های اصلی مردم در هنگام خرید مخصوصا در حوزه صنعت مبلمان و دکوراسیون ،کیفیت و استحکام بالای اجناس می باشدکه ما به شما هموطنان عزیز این اطمینان خاطر را می دهیم که کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی دارمازو از برندهای خوش نام با بهترین کیفیت مواد اولیه می باشند.

در دنیای امروز تکنولوژی  بیشترین نقش را در زندگی ما ایفا میکند و با مشغله فراوانی که ما انسان ها با آن روبرو هستیم نداشتن زمان یکی از عوامل تاثیرگذار در نداشتن یک زندگی زیبا با روحیه بالا می باشد.
اگر به روش سنتی بخواهید خرید کنید،با توجه به وسعت و پراکندگی بازارهای امروز،باید چند روز از زمان با ارزش خود را برای این کار اختصاص دهید که عموما با مشکلاتی نظیر ترافیک، ازدحام جمعیت و….. مواجه خواهید شد. اما با مراجعه به فروشگاه اینترنتی دارمازو میتوانید با توجه به تنوع بسیار  زیاد که میتواند هر نوع سلیقه ای را ارضا کند ،یک خرید هدفمند و لذت بخش را برای خود رقم بزنید.

تمام کالاهای ارائه شده دارای گارانتی تولید کننده می باشند.

مزیت های فروشگاه اینترنتی دارمازو:

  • بیشتر کالاهای ارائه شده در فروشگاه قابلیت تغییر و سفارشی نمودن را دارا می باشند. از جمله تغییر در ابعاد، نفر ،رنگ و حتی شکل. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره، با ما در تماس باشید.
  • طراحی بسیار مناسب و هیجان انگیز فروشگاه که از خستگی شما کاسته و شادابی و نشاط را جایگزین آن می کند.